Darmowa dostawa przy zamówieniu za 300 zł

 

Masz pytanie?

Komplet nagrobny

imgProductContainer
Cena:300.00PLN
Netto:243.90PLN(Vat 23%)
Towar niedostępny

 Zapraszamy do odkrycia naszych delikatnych i pięknych kompozycji na cmentarz, które wniosą ukojenie i spokój na miejsce wiecznego spoczynku.

Stroik o długości 100 cm i szerokości 40 cm to subtelna ozdoba, która ukoi serca i wprowadzi do otoczenia delikatny akcent wiosennej radości. Wykonany z dbałością o szczegóły, wypełniony żółtymi tulipanami, kamelkami oraz margaretkami, ten stroik emanuje harmonią i ciepłem natury. Doskonale komponuje się z otoczeniem, dodając mu delikatnego uroku i wdzięku.

Okrągły bukiet o średnicy 35 centymetrów i 55 cm wysokości to wyjątkowa kwiatowa kompozycja, która wyraża nasze uczucia i pamięć dla bliskich. Składający się z żółtych tulipanów, kamelków i margaretek, ten bukiet jest wyrazem miłości i szacunku. Niech ta kolorowa eksplozja kwiatów otuli groby naszych najbliższych ciepłem i pięknem wiosny, przynosząc im spokój i ukojenie.

Zamów teraz, aby upamiętnić swoich bliskich w piękny i godny sposób, a także uczcić ich pamięć w sposób wyjątkowy i pełen szacunku.

 

Komentarze

Komentarze nie muszą być potwierdzane zakupem.
Ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy.
Komentarz
Ocena:
  • Dodaj link do:
  • facebook.com
Facebook